POMOC PRAWNO-ODSZKODOWAWCZA w kraju i za granicą.

Dodane przez Paweł (Firma), Piątek, 17 Listopad, 2017  23:20

Opis oferty:

Zaufaj naszym profesjonalistom. Bez ryzyka, bez opłat , przy minimum formalności!

TELEFON KONTAKTOWY 669194734

ODKUPUJEMY SZKODY KOMUNIKACYJNE - CAŁKOWITE, CZĘŚCIOWE - Z OC LUB AC DO 3 LAT WSTECZ TIR,BUS,MOTOR,TRAKTOR,AUTA OSOBOWE

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań dla ofiar wypadków komunikacyjnych i wypadków przy pracy w kraju i za granicą.

Przy współpracy z najlepszymi kancelariami adwokackimi z Anglii, Szkocji, Irlandii, Holandii, Niemiec i Austrii świadczy pomoc osobom, które nie są w stanie samodzielnie uzyskać odszkodowania za szkody doznane w wypadku.

Z naszym Biurem współpracują najlepsi adwokaci posiadający doświadczenie do reprezentowania Cię w sprawie roszczeniowej. Jest to szczególnie ważne w sprawach prowadzonych poza granicami kraju. Skuteczne prowadzenie sprawy może zagwarantować wyłącznie adwokat znający realia i prawo kraju, w którym doszło do wypadku.

Gwarancja skuteczności - zlecając naszym specjalistom prowadzenie Twojej sprawy, zyskujesz gwarancję, iż w przypadku nie uzyskania odszkodowania, że nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z obsługą sprawy.

Czy warto nawiązać z Nami współpracę?

Sprawdź Nas !

Naszym Klientom oferujemy;
1. Pobyt w Klinice Rehabilitacyjnej w Iwoniczu Zdrój, gdzie bez opłat będą rehabilitowani na najwyższym poziomie aby odzyskać całkowitą sprawność fizyczną po przebytych urazach.
2.Każda sprawa która trafia do nas jest analizowana przez zespół adwokatów Jesteśmy tak skuteczni dzięki temu że nie musimy korzystać z zewnętrznej kancelarii. Sprawami od początku zajmuje się wewnętrzna Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
3.Zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych w orzecznictwie lekarzy orzeczników, którzy na podstawie dokumentów medycznych Klienta oceniają doznany przez Poszkodowanego uszczerbek na zdrowiu.
4.Przyjmujemy sprawy zakończone lub porzucone przez konkurencję
5.Skonsultuj SWOJĄ sprawę! NAWET JEŻELI DOSTAŁEŚ ODMOWĘ WYPŁATY ODSZKODOWANIA LUB WYPŁACONO ZBYT NISKIE.Przeanalizujemy ją BEZPŁATNIE I BEZ TWEGO ZOBOWIĄZANIA DO DALSZEJ WSPÓŁPRACY Z NAMI.
6. POKRYWAMY KOSZTY SĄDOWE.

A.WYPADKI W GOSPODARSTWIE ROLNYM - DARMOWA POMOC PRAWNA

Nasi adwokaci skutecznie reprezentują poszkodowanych w wypadkach rolniczych. Jeżeli doznałeś szkody w czasie pracy w rolnictwie zgłoś się do nas i skonsultuj SWOJĄ sprawę!
Najczęstsze wypadki w rolnictwie:wypadki z udziałem maszyn rolniczych (potrącenia przez traktory czy kombajny, ucięcia dłoni, rąk, kalectwo);zatrucia środkami chemicznymi czy pestycydami;poparzenia;urazy spowodowane podnoszeniem ciężarów o niedopuszczonej normie;poślizgnięcia i potknięcia.

B. KIEDY -Odszkodowanie za błędy medyczne, zaniedbanie,ZAKAŻENI

Rodzaje błędów medycznych:diagnostyczny – niezalecenie wymaganych badań lub wadliwa interpretacja,terapeutyczny – nieprawidłowa procedura leczenia, niewystarczająca lub nadmiernie ingerująca w organizm,wykonawczy – nieprawidłowe wykonanie prawidłowej procedury,organizacyjny – błędna organizacja procesu leczenia przez placówkę medyczną.Zła diagnoza lekarz rodzinny,specjalista błąd w czasie operacji, w gabinecie dentystycznym,a może jeszcze coś innego? ZAKAŻENIE poszpitalne,podczas dawania zastrzyków itp.Uzyskamy odszkodowanie.Jeżeli podczas pobytu w szpitalu czy zabiegu operacyjnego doszło do zaniedbania lub popełnienia błędu medycznego przez personel placówki medycznej, a tym samym pacjentowi wyrządzono szkodę, może on ubiegać się o odszkodowanie.

C. ODKUPUJEMY SZKODY – z OC do 3 lat WSTECZ.AUTO ZASTĘPCZE

Szkody z OC. Miałeś wypadek samochodowy,TIR,BUS,AUTO OSOBOWE,TRAKTOR i INNY SPRZĘT ZAREJESTROWANY -kolizję lub stłuczkę w ciągu ostatnich 3 lat? Odbierz dodatkowe pieniądze za odszkodowanie. Gwarancja satysfakcji 100%. Co należy wiedzieć? Gwarantujemy natychmiastową gotówkę, nie ponosisz żadnych kosztów ani opłat. Twoje zniżki pozostają w tym samym stanie możesz tylko zyskać.PŁACIMY NAJWIĘCEJ SPRAWDŻ!!!.

D.Oferujemy AUTO ZASTĘPCZE - BEZGOTÓWKOWO,

MY ROZLICZAMY SIĘ Z T.U—przy szkodzie całkowitej do dnia wypłaty odszkodowania ,przy szkodzie częściowej na czas naprawy AUTA...

Walczymy wspólnie o sumę adekwatną do szkody jakiej doznaliśmy.

Celem firm ubezpieczeniowych jest odmowa lub wypłata jak najniższego odszkodowania w jak najpóźniejszym terminie.

Zakres usług odszkodowawczych

Szkody komunikacyjne
Szkody osobowe
Szkody majątkowe
Szkody za błędy lekarskie
Szkody z tytułu wypadków przy pracy
Szkody w gospodarce rolnej
Szkody w tytułu urządzeń przesyłowych
Uchybienia ze strony urzędów
Odzyskiwanie pieniędzy z utraconych polis
Prawo
W Naszej Kancelarii w profesjonalny i kompleksowy sposób prowadzimy sprawy naszych Klientów. Posiadamy bogate doświadczenie i odnieśliśmy już wielkie sukcesy w sprawach o wysokie odszkodowania. Działamy na podstawie ustaw regulujących kwestie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Biuro nasze jako jedyna polska firma uzyskało autoryzację własnej działalności przez Claims Management Regulation przy Ministry of Justice (Ministerstwie Sprawiedliwości).

Claims Management Regulation Monitoring & Compliance Unit prowadzi rejestrację wszystkich podmiotów zajmujących się pomocą poszkodowanym w wypadkach w Anglii i Walii w uzyskaniu odszkodowania. Rejestracja i regulacja działalności firm windykacyjnych ma służyć poszkodowanym. Obowiązek rejestracji został wprowadzony pod koniec 2006 roku aby zapobiec stosowaniu wysokich prowizji i nieetycznym praktykom firm odszkodowawczych (z agresywnym poszukiwaniem klientów mamy nadal do czynienia w Polsce).

Firmy zarejestrowane przez Claims Management Regulation podlegają regularnej kontroli. Zakazane jest również stosowanie praktyk "cold calling in person" (nagabywanie klientów w miejscach publicznych, odwiedzanie poszkodowanych w domu lub w szpitalu) i "high pressure selling" (kontakt z poszkodowanym w nieodpowiednich godzinach i niesprzyjających warunkach, obraźliwe zachowanie, nagabywanie w celu uzyskania pożądanego dla siebie stanowiska).

Każdy poszkodowany w wypadku w Anglii lub Walii, który zgłosi się do Biura może liczyć na bezpłatną pomoc firmy oraz współpracującej z nią kancelarii prawnej.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 13
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie